דלתות פנים

מעוניינים לרכוש ולהתקין דלתות בחדרים המתאפיינים בסביבה לחה ורטובה? לפני שתקפצו למים הקרים, חשוב שתכירו את ההבדלים המהותיים בין דלתות פולימר לבין סדרת דלתות TOP של רב בריח.

מה לגבי דלתות פנים עשויות פולימר? רחוקות מאוד מדלתות הפנים מסדרת ה- TOP. מרבית הדלתות ה"פולימריות" הנמכרות בארץ עשויות פלסטיק - חומר דק ושברירי שאינו שורד לאורך השנים. רגישותו הרבה של הפולימר ממנו עשויות דלתות אלו לשינויי טמפרטורה, גורמת לו להתרחב ולהתכווץ וכתוצאה מכך, נוצרים קשיים בטריקת הדלת ובנעילתה. כמו כן, דלתות הפולימר מצוידות בבידוד בסיסי ביותר ומעל הכל: הן אינן עומדות בדרישות התקן הישראלי. לכן, אם שקלתם להתקין אותן בבית חדש שנבנה זה עתה, לא תוכלו לקבל אישור אכלוס (טופס 4).

דלתות פנים

חורים תעשו בקירות – לא בכיס!

לקראת עונת השיפוצים, תכננו את תקציב השיפוץ מראש בעזרת טבלה מסודרת שתכלול את הערכות העלות, הצעות המחיר ורזרבה לבלתי צפוי. כל זה צריך להיות מבוסס על התקציב שעומד לרשותכם.

דלתות פנים

שדרוג הנכס

משפצים נכס לצורך מכירה? החלפת הדלתות לדלתות פנים רב-בריח, עם פרזול מרהיב וידית מעוצבת, תעניק לנכס מראה עכשווי ותשדרג מיידית את ערכו בעיני הרוכש הפוטנציאלי.

דלתות פנים

הכל מתחיל בהשראה

עומדים לבנות, לשפץ או לעצב את ביתכם? בקרו את Pinterest המשמש קהילה למקצוענים ולחובבים בתחום האדרכילות, עיצוב הפנים והסטיילינג. וכמו כן, בקרו בעמוד "גלריית פרוייקטים" באתר רב-בריח ותוכלו לקבל השראה לדלתות כניסה ודלתות פנים . כמו כן, בקרו בבתים פתוחים המיועדים למכירה ואל תוותרו על סיורי "בתים מבפנים" המתקיימים בערים שונות.

דלתות פנים

המבואה - מקום לביטוי עצמי

מבואת הבית היא המקום בו תוכלו ליצור את הרושם הראשוני הביתי והחמים, שיקדם את פני האורחים שלכם. הציבו מראה בעיצוב ייחודי, צרו קיר תמונות של בני הבית, הוסיפו קונסולה או רהיט מעניין ותקבלו כניסה מאירת פנים.

דלתות פנים

דלתות כאשליה אופטית

רוצים ליצור תחושת גובה? השתמשו בדלתות גדולות וגבוהות. מעונינים ליצור תחושת עומק? בחרו דלתות עם חלונות שקופים או שקופים למחצה.

דלתות פנים

שינוי דיריים - חיסכון גדול במחשבה תחילה

רוכשים דירה מקבלן? הקדישו מחשבה רבה למפרט הטכני ובצעו את ההתאמות הנדרשות לכם עוד לפני הרכישה -כחלק מהחוזה. תתפלאו עד כמה הנציגים במשרד המכירות יהיו גמישים לצרכים שלכם, בשלב וב אם עומדים לפי חתימה...

דלתות פנים

טיפ מבריק

הידעתם שמשטחים מבריקים יוצרים אצלנו אשליה של עומק? יישמו אותם במינון הנכון בארונו המטבח, בחיפויי הקיר וברהיטים נבחרים.

דלתות פנים

רושם-ראשוני

דלת הכניסה יוצרת את הרושם הראשוני בעיני האורחים ומעידה יותר מכל על חווית האירוח המצפה להם. לכן בחרו דלת המשתלבת בקו העיצובי של ביתכם ובסגנון החיים שלכם: אורבני, כפרי, עתיק ועוד. כמו כן, אבזרו את רחבת הכניסה בפריטים עיצוביים התומכים במסר זה: תמונה, ספסל מעניין, פעמון רוח ועוד. כמו כן, הוסיפו עציצים היוצרים אווירה נעימה ומזמינה.

דלתות פנים

האווירה מתחילה בצבע

צבע בהיר ישתלב היטב בכל סגנון עיצובי, יעניק לכם תחושת מרחב גדולה יותר וייצור בכל חלל בבית, אווירה של שלווה, ניקיון ורוגע.

דלתות פנים

טיפ מבריק

הידעתם שמשטחים מבריקים יוצרים אצלנו אשליה של עומק? ישמו אותם במינון הנכון בארונות המטבח, בחיפויי הקיר וברהיטים נבחרים

דלתות פנים

הגדירו צרכים ומטרות

לקראת עונת השיפוצים בביתכם הגדירו צרכים ומטרות המשפחה גדלה ואתם זקוקים ליותר מקום? למדת לבשל והמטבח לא עומד בקצב? ככל שתדעו להגדיר טוב יותר את צרכי השיפוץ, ככה תוכלו להיות ממוקדים בדברים שצריך לגעת בהם, ובאלו שאולי אפשר לטפל בהם בהזדמנות אחרת...

דלתות פנים

לפעמים צריך לדעת לשחרר

סרקו בעיניכם את החדרים השונים בביתכם ואתרו חפצים חסרי תועלת שאינכם משתמשים בהם: אגרטלים, מזכרות, חפצים שונים ועוד. מצאתם? היפטרו מהם ותגלו שביתכם הופך למקום נעים ואוורירי יותר.